Комунальники міста Хмельницького замовили таблички з новими назвами вулиць, які отримали їх після минулорічної декомунізації

За умовами договору, звіт про який оприлюднено в системі «Prozorro», таблички з назвами нових вулиць мають виготовити та встановити до 20 березня.

Як повідомляє народна газета “Є”, за це виконавець робіт – приватний підприємець Мартинов Павло Володимирович, отримає з міського бюджету 133 тисячі 414 гривень та 20 копійок (в угоді вказана інша сума – 111 тисяч та 178,5 гривні, але без ПДВ).

«Це таблички на 48 вулиць, провулків та проїздів, які були перейменовані згідно закону про «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», – пояснює заступник міського управління житлово-комунального господарства Володимир Путін. – Вони будуть трьох видів: на багатоповерхові будинки, одноповерхові та просто номера. Всього 1368 табличок».

Найбільше – номерних – 923. Їх встановлять на одноповерхових будинках. Щоправда, деяким «пощастить» більше. Адже 394 отримають ще й з назвами вулиць. «Ми не будемо встановлювати на кожному, а лише на початку та прикінці кварталів», – каже Володимир Васильович. Ще 51 табличка «дістанеться» багатоповерхівкам.

В лютому минулого року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин затвердив список 48 назв «декомунізованих» вулиць, провулків та проїздів.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Горіла колишня меблева фабрика, яка належить фірмі депутата-“батьківщинівця” Олександра Скочеляса

У суботу вночі горіло приміщення колишньої меблевої фабрики,