Ставок площею понад 30 га та вартістю близько 67 млн. гривень, що знаходиться у мікрорайоні Дубове міста Хмельницького, підлягає поверненню до комунальної власності. Цього домагалася прокуратура міста, і так постановив Рівненський апеляційний господарський суд.

Підставою для прокурорського втручання, пише “Незалежний громадський портал”, стало те, що у 2015 році у користування одній із неприбуткових громадських організацій міста Хмельницького неправомірно було передано водний об’єкт місцевого значення – ставок у мікрорайоні Дубове обласного центру.

Виявилось, що ставок переданий у безоплатне користування не уповноваженою на це особою.

Окрім цього, відповідно до вимог законодавства, водні об’єкти надаються у користування за договором оренди земельної ділянки на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою. Однак, цієї процедури посадовцями дотримано не було, а ставок передано організації без оформлення договору оренди та без земельної ділянки.

«Враховуючи ці порушення, Хмельницька місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір тимчасового користування водного об’єкту місцевого значення недійсним, та припинити його дію на майбутнє», – повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц.

Постановою Рівненського апеляційного господарського суду позицію прокуратури підтримано, незаконний договір визнано недійсним.

 

Залиште коментар

Також по темі

«ДІЙСНО  ПРАЦЮЄ!»: для бізнесу Хмельниччини стартував новий рекламний продукт

Реклама – рушій для будь-якого бізнесу. Це один