Правоохоронці затримали провідного спеціаліста одного із відділів Хмельницької райради за підозрою в отриманні 12 тисяч гривень хабара за оформлення дозвільних документів на об’єкти будівництва. Про це ідеться у повідомленні департаменту захисту економіки Національної поліції.

З словами правоохоронців, чоловік задля власного збагачення та в інтересах свого керівника вимагав від представника забудовника 44 тисячі гривень хабара за послуги із погодження та оформлення дозвільних документів на об’єкти будівництва, розташовані на території Хмельницького району. При передачі “першого траншу” в розмірі 12 тисяч гривень чиновник райради сьогодні був затриманий поліцейськими “на гарячому”.

“Окрім 12 тисяч гривень неправомірної вигоди, в автомобілі держслужбовця оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції та слідчі прокуратури області вилучили 14,5 тисячі доларів та технічну документацію по інших об’єктах будівництва”, – йдеться у повідомленні.

За фактом отримання хабара проти чиновника Хмельницької райради відкрите кримінальне провадження за статтею 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки чи отримання неправомірної вигоди службовою особою).

Хмельницькій: затримала посадовця райради на хабаріОперативники Управління захисту економіки в Хмельницькій області та слідчі обласної прокуратури задокументували корупційну діяльність спеціаліста відділу однієї з районних рад області. Він, з метою власного збагачення та в інтересах свого керівника, вимагав від представника забудовника 44 тисячі гривень неправомірної вигоди. Саме в таку суму оцінив зловмисник послуги з погодження та оформлення дозвільних документів на об'єкти будівництва, розміщені на території району обслуговування.Затримали його під час одержання частини обумовленої суми – 12 тисяч гривень.Окрім того, під час обшуку автомобіля було виявлено 14,5 тисяч доларів США та технічну документацію по інших об'єктах будівництва на території району.На даний час провідного спеціаліста відділу затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Кримінальне провадження відкрито за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.Національна поліція України МВС України#Хмельницькій #міськрада #корупція #хабар #взятка #МВС #МВД #ДЗЕ #департаментзахистуекономіки #захистекономіки #захист #економіка #НПУ #національнаполіція #поліціяhttps://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2192636

Опубліковано Департамент захисту економіки Національної поліції України 25 вересня 2017 р.

Також по темі

Старокостянтинівського військового комісара, який попався на хабарі, оштрафували на 25,5 тис. гривень

Військового комісара Старокостянтинівського об’єднаного військового комісаріату Олега Гандзюка