Реклама – рушій для будь-якого бізнесу. Це один із найважливіших компонентів бізнесу, оскільки лише завдяки рекламі покупці дізнаються про фірму чи компанію, про товари та послуги, які вони пропонують.

Сьогодні рекламні послуги активно розвиваються. І якщо ще вчора достатньо було замовити поліграфію, дати рекламне оголошення в газету, на радіо та телебачення, то сьогодні усього цього недостатньо. Інтернет, соціальні мережі активно входять в наше життя. Усе частіше новини споживачі дізнаються на різноманітних сайтах чи з соціальних мереж, а при обранні якогось товару користуються пошуковими системами у всесвітній мережі.

Тому сьогодні тільки симбіоз, який поєднує у собі консервативні та інноваційні підходи до розповсюдження реклами, може дати найкращий результат для Вашої рекламної кампанії при найменших витратах.

Новий ефективний рекламний продукт Хмельницького «ДІЙСНО ПРАЦЮЄ!» – це візуалізація звернення рекламодавця та можливість донесення інформації  до своєї цільової аудиторії, враховуючи ВСЮ потенційну аудиторію мереж «Facebook» та «Instagram» на Хмельниччині, а також  безпосередньо аудиторію споживачів  торговельних центрів Хмельницького. У цифрах це :

  • більше 98 000 гарантованих контактів;
  • вартість рекламного контакту – менше 3 копійок;
  • тривалість контакту з покупцем не менше 30 днів.

Рекламний продукт «ДІЙСНО ПРАЦЮЄ!» – це комплексне рекламне рішення.

Що ми пропонуємо?

  1. Комплексне просування Вашої реклами у соціальних мережах «Facebook» та «Instagram» всім потенційним користувачам Хмельниччини. Таргетована реклама в соціальних мережах – це універсальний інструмент для залучення Вашої цільової аудиторії, який сприятиме збільшенню обізнаності про Ваш бренд, а також створюватиме попит на новий продукт чи послугу. Інноваційна технологія «пакетне  розміщення контенту» дозволить не тільки паралельно «вести» кілька соцмереж, але і «оживити» статейну стрічку Вашого сайту. Сьогодні соцмережі мають безліч можливостей для Вашого бізнесу! Необхідно лише правильно скористатися ними, а ми знаємо, як це зробити;
  1. Розміщення інформації про Ваш бізнес, про Ваші послуги і товари у найбільшій за тиражем (50 тисяч примірників) газеті міста – «Подільська пропозиція». Оскільки газету отримують безпосередньо в руки покупці у найбільших торгових центрах міста – «Таврія В», «Оазис», «Квартал», на ринках Хмельницького та юридичні особи, то ймовірність того, що ваше звернення побачать потенційні споживачі, одна із найвищих в регіоні серед традиційної офлайн реклами;
  1. Розміщення розгорнутих (до формату А3) рекламних матеріалів та банерів на інформаційному сайті «Подільська.інфо», який сьогодні відвідує понад 6 тисяч читачів у день. Розміщення іміджевих матеріалів та новин про Вашу компанію не дасть їй «випасти» з інформаційного поля протягом року, створить їй позитивний імідж та збільшить пізнаваність Вашого бренду та товару.

У нас великий досвід  роботи з цільовими аудиторіями – більше 20 років!

Результат нашої співпраці:

  1. Збільшення пізнаваності Вашого бренду у найбільшій аудиторії споживання;
  2. Збільшення рівня обізнаності про Ваші товари та послуги;
  3. Гарантоване отримання нових клієнтів.

Керівник проекту – Александр Маніта.

Замовлення безкоштовної презентації за телефонами:

(0382) 700-325, (097) 237 87 76, (050) 376 62 70

Адреса для листування: [email protected]

Шукайте інформацію про наш продукт у:   FACEBOOK та  INSTAGRAM  

 

 

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою