Навколо собачого притулку знову спалахнули пристрасні баталії. Більше місяця тому  під стінами міської ради волонтери організували акцію протесту – вимагали у влади звільнити новопризначеного керівника «Центру поводження з тваринами». Втім, тоді їм дали чітко зрозуміти – Олександр Бойченко і далі сидітиме в директорському кріслі. Щоправда, така відповідь активістів не задовольнила – тож знову вирішили зібратися, та цього разу  покликали із собою і пана Бойченка – аби сказати йому все прямо у вічі.

Скарг та вимог  у волонтерів чимало. Жінки запевняють: пан Олександр піднімає руку не лише на чотирилапих, але й працівників притулку. Як кажуть: новий директор на роботі майже не з’являється,  своїх прямих обов’язків не виконує та на жахливі умови у звіринці не зважає. І ще й вимагає, аби годувальниці працювали в занедбаній та аварійній будівлі.

Що ж, сам Бойченко на подібні обвинувачення не відповів. Взагалі, за увесь час чоловік не промовив жодного слова, і з журналістами спілкуватися відмовився. Втім, за свого підлеглого заступився директор «Спецкомунтрансу». Пан Владислав певен: Бойченко – хороший керівник, і він над собаками не знущається. А всі закиди волонтерів в його бік – ніщо інше, як справжній наклеп. Натякає – хтось вже приглянув собі крісло очільника притулку.

Власне, доки волонтери разом із комунальниками з’ясовували стосунки та обвинувачували один одного в недогляді за собаками, хмельничани зізнавалися: міським притулком не задоволені, позаяк умови для чотирилапих безхатьків повинні бути в рази кращими.

Все обов’язково зміниться – в цьому переконаний директор «Спецкомунтрансу». Оскільки, як каже,  в «Центрі поводження з тваринами» роблять все  для того, аби Барбоси жили в належних вольєрах.  І вже найближчим часом для псів будуватимуть тимчасовий майданчик для вигулу.

Ми обов’язково перевіримо, чи з’явиться у притулку необхідне місце для вигулу собак. Що ж до директора – то керувати звіринцем і далі буде Олександр Бойченко. Він зможе піти з посади лише тоді, коли у Хмельницькому з’явиться  обіцяне  комунальне підприємство «Надія». Та коли це станеться – допоки невідомо.

33 канал 

Також по темі