Лікарі змогли “повернути з того світу” військовослужбовця 128 ОГПБ з Хмельниччини, під яким вибухнула міна на блокпості поблизу Тореза.

За словами ескулапів, шанси вижити у 18-річного сироти зі Славути, який добровольцем пішов до війська, були мізерні, адже Руслана доправили до шпиталю у Дніпрі з черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку першого ступеня, пораненнями черевної порожнини, тазу, ніг та осколками у очах.

Проте наразі завдяки майстерності хірургів Руслан вже може не лише розмовляти, а й бачити.

“Я весь час жив в інтернаті. Маму позбавили батьківських прав у сьомому класі. Хотів хоч щось зробити для Батьківщини ціною свого життя. Хотів довести своїм друзям, що я також щось можу”, – розповідає Герой.

Боєць переніс вже шість операцій. Аби врятувати зір, вояка на лічені години перевозили з реанімації до іншої лікарні. Під мікроскопом медики дві з половиною години діставали з очей сотні дрібних осколків. Ліве око вдалось зберегти від цілковитого видалення, а правим юнак вже бачить силуети. Лікарі впевнені, ще кілька операцій і юний АТОвець зможе читати. До того ж, Героя вже готують до протезування ампутованої ноги.

Нагадаємо, Руслан та ще двоє бійців постраждали від обстрілів ворога на Світлодарській дузі поблизу Торецька. Друзі армійця звертаються до усіх небайдужих з проханням долучитися до збору грошей, аби відновити зір бійця та оплатити реабілітацію.

Кошти можна перераховувати на картки ПриватБанку за номерами: 5168 7573 3216 5101 (для особистих потреб Руслана) та 5168 7427 0924 4135 (для його лікування та реабілітації).

Джерело: ТСН

Також по темі