Громадські активісти обурені тим, що зміни до генплану міста потрапили на затвердження сесії міської ради без проведення громадських слухань і оприлюднення

Нетішинська самооборона пише:

  • Затвердження на місцевому рівні містобудівної документації без проведення громадських слухань щодо проектів такої документації ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ !
  • На розгляд депутатів виносять “кота в мішку”??? Хтось щось ховає в новому генплані міста і не бажає, щоб громадськість та депутати ретельно ознайомилися з документами?
  • Питання потрібно переносити, проводити громадські слухання після повного оприлюднення проекту змін  і лише потім затверджувати на сесії !!!
  • Питання чи будемо ми жити по правилам чи знову на сесії міської ради відбудеться “бєспрєдєл” – залишилося чекати не так багато. Пленарне засідання нетішиснької міської ради відбудеться 23 грудня о 10 ранку.

На чергову сесію міської ради, яка відбудеться 23 грудня, виноситься проект рішення “Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м.Нетішин Хмельницької області». Депутатам був надісланий саме оцей 1 папірець проекту рішення. Ніяких додатків, графічних матеріалів та пояснювальної записки.

gal_40092_photos0_46918Цікаво що насправді затвердження ГЕНПЛАНУ або його змін – це одне з самих головних питань для  міста. Адже це містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Вимоги містобудівної документації є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами містобудування. Отже, все, що відбувається на території населеного пункту, має здійснюватись відповідно до його генплану.

Генеральний план – це довгострокова стратегія, яка розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

 

З історії.
Останнє коригування генплану Нетішина було зроблено у далекому 2002 році. За час, який пройшов  відбулися значні зміни в містобудівному законодавстві   і звісно також накопичилося дуже багато змін. Всі ці зміни були опрацьовані Киїівським інститутом “Дніпромісто”  імені Ю.М.Білоконя на замовлення Виконавчого комітету Нетішинської міської ради (договір № 1199-01-2012 від 21.09.2012 р., д/у№ 1-2012 від 28.12.2012 р., д/у№ 1-2-12 від 26.06.2013 р., д/у№2-2015 від 3-.12.2015 р.).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього