1 листопада, 20 конкурсанток з усієї України будуть змагатися за звання “СтудМіс України 2016”. Переможниця представить нашу державу на Міжнародному конкурсі “World Miss University”.

«СтудМіс України» – наймасштабніший щорічний всеукраїнський конкурс краси, кмітливості та таланту. За титул змагаються понад 3 000 студенток з усіх регіонів країни, так як конкурс складається з трьох етапів. Перший відбір проходить в ВУЗах. Далі – участь в обласних конкурсах. Після чого дівчата представляють свій регіон на всеукраїнському конкурсі.

«Головна мета конкурсу – показати всьому світу, що українські дівчата найкращі. З кожним роком рівень і масштаби проекту ростуть. Серйозні результати надихають на те, щоб продовжувати розвивати «СтудМіс України», – поділився засновник конкурсу Олександр Санченко.

фото: instagram.com
фото: instagram.com
14564882_1810496472525794_1681809257814556672_n
Ярослава Житомірська

Нашу область реперезентуватиме Ярослава Житомирська, студентка 3-го курсу МАУП, яка раніше стала переможницею регіонального конкурсу «СтудМіс-2016».

Учасниці  готують грандіозне шоу з українськими музикантами. Вони представлять дефіле як в національних костюмах, так і вихід в купальника, та звичайно ж, не обійдуться без конкурсу з каверзними питаннями.

За словами минулих учасниць, перемога на конкурсі« СтудМіс України »- це поштовх вперед на правильний шлях. Головне для дівчат, це зібратися з силами і зробити все заради перемоги. Навіть участь у фіналі – це вже гідний результат.

Трансляція відбуватиметься на ютуб-каналі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього