Кам'янцю не дає спокою слава Львова, як туристичної столиці України. Тому тут зроблять свій музей замків - але кращий

Новий туристічний сезон у Кам’янці-Подільському відкриють новою туристичною цікавинкою. В 2017 це буде Музей мініатюрних замків. Схожий зробили у Львові ще в 2010 році, а львівський теж не вигадали – а підгледіли у Європі.

У Кам’янці-Подільському музей планували відкрити ще наприкінці вересня. Попередньо, це мали бути 16 вцілілих замків України, виконані у масштабі один до 20-ти, а також ще зо п’ять із тих, від яких нині залишилися самі руїни. Влітку навіть показали перші копії замків Львівщини – Свірзького і Підгорецького. Але відкриття музею перенесли на наступну весну.

Як пояснив один з ініціаторів проекту Олексій Смольський, було вирішено, що доречніше відкривати музей з початком нового туристичного сезону. Більш точної дати організатори поки не називають, але обіцяють здивувати і копіями замків, і їх кількістю

Музей мініатюр це – майданчик просто неба площею у 12 соток. За останнім задумом, біля кожного експоната створять точну копію їх території, і зараз майстри працюють над ландшафтним дизайном. Адреса музею – та сама, що анонсувалася раніше: з південної сторони будинку №10 по вулиці Старобульварній, у Старому місті.

Нагадаємо, 8 жовтня 2010 року у Львові на подвір’ї Палацу Потоцьких відбулося відкриття першого в Україні парку фортифікаційних споруд у мініатюрі. Серед них – Високий Замок у Львові, Олеський замок, оборонна церква Сутківцях (Поділля), замок Тамплієрів у Середньому (Закарпаття), костел у Біще (Тернопільська обл.), замок в Острозі (Рівненська обл.), стовп-вежа у Кам’янці (Білорусь), церква у Посаді Риботоцькій (Польща).

 

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці