Зіграв на стороні партії колишнього голови податкової суддя Кам'янець-подільського місткрайоного суда Бондар

Вперше в Україні через суд відмінено податок на нерухомість. Суд зобов’язав скасувати рішення Калачковетської сільради Хмельницької області про затвердження цього збору.

“Я прийняла рішення подати до суду, оскільки отримала дуже великий рахунок.  Вникнувши в питання і розібравшись, що постанова місцевої ради приймалося  з очевидними порушеннями закону, вважала за потрібне йти до кінця і поборотися за правду”, – сказала Євгенія Василівна, яка виграла суд.

Найцікавіше у рішенні кам’янецького судді Бондаря, що підіграв у позові проти сільради те, що він лише перший – адже подібні позови по скасування податку на нерухомість з процедурних причин подаються по всій Україні. Займається цим партія біглого голови податкової часів Януковича – Олександра Клименка. Як повідомляє, видання “Вєсті”, фінансування якої також пов’язують з Кремлем:

Юридичну підтримку в позові зробила партія “Успішна країна”.За словами юриста політсили Віктора Овсяннікова, це перше, але далеко не останнє рішення суду щодо оскарження податку на нерухомість, так як в більшості місцевих рад впровадження цього податку відбулося з порушенням законодавства. “Протягом двох місяців ми консультували людей, які не згодні платити абсолютно несправедливий податок за власну житлову площу. В результаті понад сотню позовів подані в суди.

У разі, якщо людина вже сплатив податок на нерухомість до того, як його скасували за рішенням суду, держава зобов’язана повернути платіж в повному обсязі. Таким чином партія “Успішна країна” намагається заробити бали перед виборцями – адже хто хоче платити податки. В результаті місцеві громади можуть лишитися від надходжень важливого для них податку

Нагадаємо раніше  Суд дозволив вивозити хмельницький ліс у Європу на дрова

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього