Житні поля замість полігону. Військові навчання для спецпризначенців 8 окремого полку перетворилися у «суцільні нерви». Щоразу, коли стріляють, солдати хвилюються, аби не вцілити у живу мішень. Ще 10 років тому їхній полігон урізали на третину, і відтоді  той шмат землі приватна агрофірма засіває  зерновими.   Спецпризначенці б’ють по металевих мішенях і щоразу непокояться, аби куля не втрапила у людину.

До 2006 року військовий полігон займав усю цю територію. Кордоном була об’їздна траса Е-50. Зараз полігон тягнеться лише до цієї польової дороги. У військових забрали 286 гектарів землі. У 2006 році Міноборони прийняло рішення передати землю Хмельницькій райдержадміністрації, а та згодом віддала цей шмат угідь в оренду приватній агрофірмі.

Командування неодноразово зверталося до різних інстанцій. Поки що позитивного рішення у свій бік ми не отримали. Цей полігон для навчань використовує не лише 8 полк спецназу, а й усі 17 військових частин Хмельницького гарнізону. Окрім, того, тут тренуються солдати з частин Старокостянтинова та Ярмолинець. Через те, що за лічені сантиметри від полігону можуть ходити цивільні – військові не можуть працювати на повну потужність.

Поділля-Центр

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього