Віктор Вікарчук радить тим, кому не подобаються концерти проросійських виконавців на них просто не ходити

Власник СВ-клубу Віктор Вікарчук обіцяє, що наступне засідання сесії міської ради, яке відбудеться в середу (26 жовтня сесія Хмельницької міськради: поділять бюджет розвитку) він блокуватиме разом з працівниками. Його вимоги: звільнити заступника міського голови Володимира Гончарука і начальника управління культури Артема Ромасюкова, які, на його думку, причетні до організації заворушення біля клубу в п’ятницю ввечері. На його думку, активістам заплатили, і до цього причетні конкуренти. Нагадаємо,  Свободівці кажуть, що вони лише лякали Потапа і Настю. Бійку ж влаштували тітушки. ФОТО

Що ж до претензій, які активісти висловлюють в бік Потапа та Насті, щодо їх гастролей у РФ, пан Вікарчук, який  висувався на міського голову та мав власну фракцію у міській раді, не погоджується з заборонами. «Не подобається група – не йдіть. Я думаю, це найкращий протест. Я побачив, що керував процесом начальник управління культури міської ради. Я не готовий з цим миритися. Ці люди отримують гроші платників податків. І я, як громадянин України не дозволю, щоб така людина їх використовувала, щоб чинити опір і руйнувати чужий бізнес. Був і заступник міського голови, і депутати обласної ради», – сказав бізнесмен в коментарі Незалежному громадському порталу.

Нагадаємо, Потап та Настя постійно виступають з концертами в Росії, і виступали проти квотування ефіру, який введено для захисту української мови та покращення позицій української музики в ефірі.

 

3 Comments

  1. анархист

    то в середу Хмельницький знов буде по всіх каналах країни? й на раша тв???

  2. А вот кому вікарчук буде мститись за відсутність в нього мозгів – це риторичне питання)))

    1. Свобода

      Мозги у пана Віктора є, а ось ті, хто робив ту фігню під СВ, десь їх втратив

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього