В області розпочалася підготовка до проведення установчих зборів громадської ради при Департаменті охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Департаменті охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації планують провести 21 грудня в конференц-залі Департаменту.

Сам склад ГР сформують на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Також визначать і кількісний склад на строк у два роки.

Членами можуть стати представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Але не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Деталі членства в ГР є на сайті Департаменту.

Depo.Хмельницький

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього