театр ім. М. Старицького

Сьогодні о 18.30 у Хмельницькому музично-драматичному театрі імені Старицького відбудеться відкриття нового театрального сезону. Новий творчий рік театрали вирішили розпочати незвичайним концертом.
«В програмі відкриття будуть вокальні та інструментальні композиції у виконані солістів та оркестру театру, хореографічні номери та сцени з діючих вистав, а також з нових постановок, прем’єри яких очікуємо вже незабаром», – розповіли у театрі журналістам сайту
А вже у середу, 26 жовтня, в театрі відбудеться прем’єра жарту на дві дії «Як наші діди парубкували» – легкої комедії, пронизаної духом українського села, сповненої традиційними піснями та танцями. До речі, для постановки цієї вистави був спеціально запрошений народний артист України Олег Мосійчук, головний режисер Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка. Минулого року він уже ставив для хмельничан п’єсу «Ніч перед Різдвом», яка уже третій сезон збирає аншлаги у нашому місті – повідомляє 0382.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці