Нардеп Сергій Лабазюк публічно попросив пробачення в силовиків за опір, який чинився під час обшуків, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на його допис в ФБ.

“Мушу визнати, що ситуацію перегріли емоції, які в той день проявилися з обох сторін конфлікту,” – йдеться в дописі.

Сергій Лабазюк приніс вибачення силовикам - фото 1

За його словами, разом з недотриманням процедури початку проведення обшуків в офісах представниками силових структур мали місце і невиправдані емоції окремих працівників компанії у відповідь на такі дії правоохоронців.

“Вважаю, що чинити опір структурам, які “при виконанні” – неправильно. Шкодую, що не зміг запобігти цьому інциденту. Саме за це хочу принести особисті вибачення перед співробітниками “Альфи” та Служби безпеки України,” – пише Лабазюк.

Разом з тим, висловлює сподівання на неупереджене та об’єктивне розслідування цієї ситуації.

Нагадаємо, два дні тому відбулися обшуки правоохоронців одразу в кількох компаніях, що підконтрольні нардепу.

“У 2015 році одна з комерційних структур отримала замовлення на ремонт доріг державного значення на 17,2 мільйона гривень, у поточному – інша фірма вже “освоїла” 75,5 мільйона, до кінця року планувалося перерахувати ще майже 34,4 мільйона гривень”, – повідомили в СБУ.

Окрім того, під час передвиборчої компанії Сергій Лабазюк для підняття рейтингу, порушуючи бюджетне законодавство, відремонтував за державні гроші автомобільну дорогу місцевого значення на суму 3,5 мільйона гривень.

Під час проведення силовиками обшуків на підконтрольних Лабазюку підприємствах чинив опір правоохоронцям і навіть один із них потрапив у лікарню з травмами середньої ступені важкості.

Сам Лабазюк заперечує факт побиття ним СБУ-шника і обіцяє оприлюднити відео.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування щодо умисного заподіяння правоохоронцю побоїв з боку нардепа. Лабазюку загрожує обмеження волі до п’яти років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього