Місто допоможе поліцейським фінансово.

Засоби для вилову собак, відеореєстратори, рукавички та інше обійдуться бюджету майже в 1,2 мільйона гривень, пише vsim.ua

Програма співпраці влади і патрульних розрахована на 5 років.  Управління патрульної поліції Хмельницького фінансує Київ. В Законі України “Про Національну поліцію” також передбачена співпраця поліцейських з органами місцевого самоврядування. Кожні п’ять років правоохоронці та міська рада спільно створюють програму. Вона має збільшити ефективність роботи поліції і зробити місто більш безпечним.

Згідно неї проводяться різні заходи і закуповуються для поліцейських техніка, аптечки, пальне й інше.

– Ми профінансовані повністю. Але такі програми співпраці практикуються давно між органами місцевого самоврядування і правоохоронними структурами. Вони убезпечать роботу патрульних і допоможе краще нам працювати, – розповідає  заступник командира роти Управління патрульної поліції Хмельницького Віталій Крамар.

Щодня 20 екіпажів постійно виїжджають в місто, щоб стежити за порядком. Така робота дає результат. І справа не лише у кількості затриманих за неправильне паркування чи впійманих по гарячих слідах злочинцях. Патрульні констатують факт, що приносять місту чималі гроші.

– Всі кошти, які сплачують згідно складених патрульними постановами, йдуть до міського бюджету,  – розповідає Віталій Крамар. – Порушення ПДР чи громадського порядку карається штрафами. Вже сьогодні, згідно винесених судом рішень, їх було сплачено на 3,3 мільйона гривень.

Та не всі постанови в результаті приносять гривні до бюджету. Частинну з них оскаржують в суді. В патрульній кажуть, у таких випадках їм часто не вистачає доказової бази. А для цього потрібні відео- чи фотофіксація. Саме на вирішення цієї проблеми планують закупити нові автомобільні відеореєстратори і пристрої для обліку та зберігання інформації (флешки, жорсткі диски та інше). Всього на це виділять 377,15 тисячі гривень.

Найбільш витратним пунктом у програмі є закупівля паливно-мастильних матеріалів, запчастин і ремонту автомобілів патрульної поліції. На все це протягом п’яти років буде виділено 715 тисяч гривень. В разі прийняття програми депутатами вже у поточному році буде витрачено 115 тисяч. У наступні чотири роки сума складатиме 150 тисяч. Найдешевший пункт програми складає всього 3 тисячі гривень. Розділена ця сума на дві рівні частини. В 2017 і 2019 роках куплять засоби для безпечного відлову безпритульних тварин.

 

Залиште коментар

Також по темі

Лише 3 відсотки родин з Хмельниччини мають можливість відкладати частину зароблених грошей

Про це повідомили мешканці Хмельниччини під час опитування,