“Не буде школи – не буде села” – залізний аргумент мешканців Меджибізької громади на репліку, що пропорція 18 працівників школи на 37 учні неефективна з точки зору використання бюджету.

На зборах громади виникла дискусія про те, для чого нам взагалі школи? Ніби то все зрозуміло, щоб діти вчились, здобували знання, але на думку людей не зовсім так. Виявилось, що школи потрібні для того, щоб люди мали роботу в селі. Сфера освіти в Меджибізькій ОТГ отримала субвенцію 10 млн. + ще 5 млн. грн. додала своїх коштів. Чи раціонально використані ці гроші час покаже, але основним індикатором мають бути не кількість працевлаштованих вчителів, а успішні діти, які отримали якісну освіту.

пише голова правління в Хмельницький молодіжний клуб розвитку  Степан Кушнір. “Проводимо підсумковий семінар для Меджибізької ОТГ спільно з польськими експертами. Аналізуємо кінцевий варіант визначених пріоритетів для розвитку громади: туризм, агро, швейна індустрія, адміністративні послуги, ефективні комунальні підприємства, інформаційна політика. До кінця року маємо провести енергоаудит комунальних закладів, аналіз земельного та водного потенціалу і затвердити бюджет під реалізацію стратегії розвитку ОТГ. Додатковим бонусом для учасників/ць робочої групи буде участь у тижневому стажуванні в польських гмінах” – повідомляє активіст щодо планів залучити громаду до відповідального ставлення до розвитку власного селища

1 Comment

  1. Треба вчитись в поляків, все правильно. В отг треба навчитись створювати невеликі приватні підприємства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього