Ключовою подією VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Енергоефективність та відновлювана енергетика» стало підписання Меморандумів про співробітництво між Державним агентство з енергоефективності й енергозбереження України та головами міських рад у сфері розвитку відновлюваної енергетики. Зокрема, як повідомили Славута News, у міській раді в рамках Форуму підписано Меморандум із міським головою Славути Василем Сидором.

Згідно із договором Держенергоефективності бере на себе зобов’язання надавати містам всебічну підтримку у пошуку інвестора для реалізації проектів, спрямованих на заміщення газу та використання альтернативних джерел енергії.

«Від реалізації таких проектів міста лише виграють, адже мова йде не тільки про зменшення газової залежності, а й про соціально-економічний розвиток міста, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевих бюджетів», – прокоментував подію голова Держенергоефективності Сергій Савчук, додавши, що зараз потрібно нагально поширювати такі проекти, як, наприклад, введена в експлуатацію у Вінниці твердопаливна котельня загальною потужністю 5,2 МВт, що забезпечує теплом і гарячою водою не тільки бюджетні установи, а й 51 багатоповерхівку.

Голова Агентства нагадав і про нещодавно підписаний з мером міста Умані Олександром Цебрієм меморандум, в рамках якого заплановано будівництво та введення в експлуатацію БіоТЕЦ електричною потужністю 7 МВт та тепловою – 16 МВт.

Також у форумі взяли участь представники виконавчого комітету Славутської міської ради та місцевий підприємець Дмитро Черняк, який працює над впровадженням проектів із заміщення газу та використання альтернативних джерел енергії.

Щодо конкретних проектів, які можуть бути реалізовані у Славуті наразі інформації немає. За впровадженням енергоощадних технологій та альтернативних джерел енергії Славута Newsстежитиме особисто.

http://slavutanews.com/

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього