Хмельницький міськрайонний суд надав дозвіл на проведення огляду в адміністративному приміщенні на вул.Котовського, 7 у Волочиську, яке є власністю ПП «Аграрна компанія 2004».

Про це свідчить ухвала від 13 грудня.

Як зазначено в клопотанні, 12 грудня до райвідділу волочиської поліції звернувся оперативний співробітник ГУ КЗЕ СБУ із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності особи, який, перебуваючи на території ПП «Аграрна компанія 2004» умисно спричинив йому тілесні ушкодження під час виконання ним службових обов’язків, а саме виконання доручення слідчого ГПУ у межах кримінального провадження №42016000000001583.

В ході проведення досудового розслідування, допитані потерпілий та працівники УСБУ в Хмельницькій області підтвердили вищевказаний факт та вказали, що дані події відбувалися у адміністративному приміщенні ПП.

Водночас начальник служби охорони «Аграрної компанії 2004» не допустив поліцейських для проведення огляду в адміністративному приміщенні цього підприємства. Огляд вказаного приміщення необхідно провести з метою встановлення та фіксації місця вчинення злочину та взаєморозташування елементів інтер’єру приміщення, в якому вчинено зазначений злочин.

12 грудня правоохоронні органи проводили вилучення документації на підприємствах, підконтрольних нардепу Сергію Лабазюку. Згодом речник СБУ Олена Гітлянська повідомила, що пан Лабазюк побив працівника СБУ під час спроб првоести обшук. Сам політик ці звинувачення спростував.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього