Дендропарк

У Хмельницькому планують розпочати капітальний ремонт дендропарку «Поділля». Про це повідомляє сайт «Всім» https://vsim.ua. Там обіцяють зробити нове освітлення та облаштувати пішохідні доріжки. 30-метрова доріжка має бути вкрита тротуарною плиткою. Хочуть комунальники засадити і ще дерева. По можливості, реставрують давно забутий фонтан, і вже наступного року, як обіцяють чиновники, він запрацює. Реконструкція парку обійдеться місту приблизно у 3 мільйони гривень.
“Якщо вдасться заключити договір з підрядником, то з перших чисел листопада почнуться роботи. Зараз оголосили проведення тендеру. Процес гальмується, бо на перший тендер подав документи лише один учасник, а має бути мінімум два. Якщо з другим тендером вийде так само, то доведеться вести перемовини з одним учасником. Він повинен мати ліцензію, досвід роботи. Є 15 днів на те, аби визначити переможця, який візьме цей об’єкт. Коли буде укладений договір, тоді приступимо до роботи”, – каже заступник начальника управління з питань житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Віталій Гурський.
До речі, поряд із дендропарком незабаром має початися будівництво кількох багатоповерхівок. Ще навесні депутати Хмельницької міської ради дозволили перевести землі колишнього «Укрсадвинпрому» під землі житлової забудови. Громадські активісти б’ють на сполох, що житлова забудова може знищити парк, адже його межі досі не встановлено. Крім того, задумана владою реконструкція парку додасть інвестиційної привабливості майбутній житловій забудові, до якої має відношення один із депутатів Хмельницької міської ради, голова фракції ВО «Батьківщина» Олександр Скочеляс.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього