Наприкінці минулого тижня в інформаційний простір Нетішина була вкинута звичайна «чорнуха»

Мова йде про ніби-то газету «Вісник міського голови», яка насправді якщо придивитися уважніше  є всього навсього інформаційною листівкою.  В цій листівці було вилито багато бруду в основному на Самооборону, яка якоби  заважає працювати міському голові.

suprun-chornuxa-5

Якщо хтось друкує будь-які статі, то зазвичай в них є автор, який підписується під своїм текстом і який відповідає за зміст статті. Але як бачимо саме  з цієї листівки – то декілька самих брудних статей про Самооборону НЕ ПІДПИСАНО.  Мова про статті  “Чергова зустріч зі ЗМІ: про «земельний» аукціон і не тільки” та “Гібридні союзники страшніші за ворога “

Виходить, що той хто запустив цю листівку не бажає нести відповідальність за свої статті. і “Вісник міського голови” перетворився на ЖОВТУ пресу!!!  Напевно міський голова ЗЛЯКАВСЯ підписатися під своїми словами (адже в статтях йде мова саме про його висловлювання)  і ховається від відповідальності за наклеп?

 

suprun-chornuxa-3

suprun-chornuxa-3

Аби люди переконались, що мають справу із “фейком”, їм пропонуть порівняти реквізити справжнього “Вісника” та його “чорної” підробки:

Вісник міського голови

suprun-chornuxa-9

yayaya8

ГО “Нетішинська Самооборона”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього