Усі народні депутати від Хмельниччини, згідно оприлюднених результатів голосування на сайті Верховної Ради України, підтримали проект постанови «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік». У ньому, зокрема, ідеться і про збільшення посадових окладів нардепів уже з 1 листопада 2016 року.
Отож, усі народні обранці, згідно цієї постанови, отримуватимуть 25 мінімальних зарплат на місяць, тобто 36 250 гривень. А от голови та заступники голів комітетів ВРУ ще й отримуватимуть надбавку. Серед депутатів від Хмельниччини маємо двох заступників голів комітетів, у яких зарплата з 1 листопада узагалі сягне 37 700 гривень. Це екс-мер Хмельницького Сергій Мельник, який є заступником голови комітету з питань бюджету, та колишній менеджер «Епіцентру» Андрій Шинькович, заступник голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.
Нагадаємо, згідно декларацій за 2015 рік, наші народні обранці зовсім не бідували. Найбагатшим нардепом є Олександр Герега, який торік отримав більше 11 мільйонів доходу, а найбіднішим – Віктор Бондар з доходом у 70 тисяч гривень в рік.

Хмельницькі депутати у ВР

1 Comment

  1. анархист

    а чого це Бондар самий бідний…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього