ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 13 травня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Торгівельно-промислове об’єднання «Аріста» про закупівлю антрациту-фільтранту на 227 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 12 червня мають поставити 20,6 т антрациту-фільтранту фракцією 0,8-2,00 мм виробництва ТОВ «Балкантех» по 11 016 грн. за тонну.

У вересні 2016 року станція купувала його в цього самого постачальника на 22% дешевше – по 8 556 грн./т.

Нині ТОВ «Спільне українсько-латвійське підприємство «Хімімпекс» пропонувало на 13% нижчу ціну, але його відхилили через відсутність довідки про досвід виконання аналогічних договорів.

Дорожчими конкурентами були харківське ТОВ «Техносервіс Промгруп» Сергія Нестеренка і запорізьке ТОВ «Техенергохім» Наталії Хмельової та Людмили Лаушкіної.

Раніше донецька, а зараз перереєстрована у Києві фірма «ТПО «Аріста» належить Юрію Ковиньову та Андрію Прахову, керує нею Павло Вдовиченко.

У 2011 р. Донецька міськрада придбала у цієї компанії пересувні туалети на 3,99 млн грн. Вартість однієї кабінки становила майже 400 тис грн., що тоді дорівнювало ціні престижного імпортного автомобіля.

Харківський «Балкантех» Віктора Онопрієнка фігурував у якості нібито фіктивної фірми у кримінальній справі військової прокуратури щодо безтоварних операцій на Харківському бронетанковому заводі.

Наші гроші

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельницьку АЕС прибули експерти ВАО АЕС

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія підтримки Всесвітньої