8 липня о 8 ранку перестало битися серце зірки 90-х, лідера гурту Фантом-2 Романа Матіяша. Роман народився  23 квітня 1975 року у Хмельницькому. У нашому місті його батьки проходили медичну інтернатуру. За рік сім’я переїхала до Івано-Франківська. І саме там вибувся, як співак, бодібілдер, спортивний тренер, учасник гурту «Турбо-Техно-Саунд» та «Фантом-2».

Після здобуття повної медичної освіти Матіяш пробував себе ще у медичному бізнесі та паралельно займався спортивною медициною у соціальному масштабі.

Все змінив 1992 рік, коли було створено проект “Турбо-Техно Саунд”, де він був інструменталістом. Найбільшим успіхом групи став тріумф на “Червоній руті-93”, де вони посіли почесне друге місце: першим був Олександр Пономарьов, а гран-прі вибороли “Брати блюзу”. Роман Матіяш був учасником “Турбо-Техно Саунд” до 1996 року, однак, пізніше взяв до себе у команду Ольгу Гречко та створив “Фантом 2”, який згодом став справжнім буревієм на українському музичному просторі.

В 2012 році Роман потрапив в ДТП — його збив автомобіль. В лікарні відмовили обидві нирки і тривалий час Роман провів на апараті «штучної нирки», поки йшов збір коштів на операцію. Згодом відбулась пересадка, але в 2017 році організм не витримав. Його близький друг, богатир Василь Вірастюк написав у своєму Facebook: «08.07.2017 р. — близько 8-ої ранку, перестало битися Серце нашого без сумніву Великого Друга…РОМАНА МАТІЯША. Поховають Романа у Івано-Франківську

 

Залиште коментар

Також по темі

Хмельничани Дядя Жора та Олена Вінярська новий кліп знімають в селі Лазурне

Відомі хмельничани: шоу-мен Дядя Жора та кліпмейкер-режисер Олена