Цьогоріч працівники Департаменту екології та природних ресурсів, обласного управління водних ресурсів, управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста, Департаменту освіти і науки та Державної екологічної інспекції в області разом готували річку до свята. Чепурили її прибережну захисну смугу від вулиці Степана Бандери до вулиці Старокостянтинівське шосе в обласному центрі.

Аби вкотре нагадати про важливість водних ресурсів річки для оточуючого середовища і розвитку суспільства регіону, провели засідання круглого столу. У ході зібрання говорили про проблемні питання р. Південний Буг та шляхи їх вирішення.

Екологи вкотре закликали містян та гостей бути бережливими та небайдужими до навколишнього природного середовища, прибирати сміття після відпочинку на природі.

Нагадаємо, вінницькі урбаністи створюють концепцію лівого берегу Бугу. Тематичні локації, прогулянкова алея та велотраса мають привабити жителів міста до річки.

Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницький “Аслан-Текстиль” отруює Случ. Мешканці вимагають реакції влади, а держекоінспекція звітує, що виписала штраф 136 грн

У селищі Базалія трикотажна фабрика “Аслан-Текстиль”, що зареєсрована