Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 уклала угоду на будівництво автоматичної системи поливу футбольного поля на спорткомплексі «Поділля». Вартість угоди становить 766 876 гривні.

Усі роботи до кінця цього року має виконати приватне підприємство «Спорт-прогрес», яке зареєстровано в Хмельницькому в серпні цього року, а її засновник (згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) – у селі Онишківці Шепетівського району.

Саме з цією фірмою ДЮСШ №1 уклала угоду на капремонт гандбольного майдачнику на вулиці Спортивній, 17 за 63 772 гривні.

У вересні ж цього року ПП «Спорт-прогрес» отримало замовлення від виконкому Славутської міської ради на будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям на вулиці Сокола за понад 1,4 мільйони гривень. У жовтні цього року комунальне підприємство «Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя» уклало угоду хмельницьким приватним підприємством на капітальний ремонт стадіону в парку «Топільче». Вартість угоди також більше 1,4 мільйони гривень.

ye.ua

2 Comments

  1. Матвій

    Скільки грошей відмиють! Поле вже зруйнували! Нема нічого доброго одна шкода. Невже зовсім тямки немає що робити, чи проблема тільки одна одна – куди б впхати гроші щоб побільше скосити відкату.

  2. Віктор

    Молодець Порошенка віддав гроші містам і селам можна шось робити.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього