11-річна хмельничанка втекла до Києва заради життя з бездомним
У Києві співробітники кримінальної міліції у справах дітей виявили у Солом\’янському районі 11-річну дівчинку. Дитина проживав практично на вулиці цілий місяць. Її повернули в сім\’ю, але довго вона вдома не затрималася: через місяць міліціонери знову зустріли дівчинку на вулиці в Києві. А її розповідь кинув правоохоронців в жах, повідомили в міліції.11-річна хмельничанка втекла до Києва заради життя з бездомним
У Києві співробітники кримінальної міліції у справах дітей виявили у Солом\’янському районі 11-річну дівчинку. Дитина проживав практично на вулиці цілий місяць. Її повернули в сім\’ю, але довго вона вдома не затрималася: через місяць міліціонери знову зустріли дівчинку на вулиці в Києві. А її розповідь кинув правоохоронців в жах, повідомили в міліції.

За словами малолітньої, вона попередила свою матір, яка, ймовірно, живе в Хмельницькій області, що їде гостювати до свого товариша. Мовляв, той проживає в красивій квартирі і умови там пристойні. Невідомо, чи погодилася мама на самостійний вояж свого чада, але дитина опинилася в Києві.
Вона дійсно жила у товариша – 19-річного бездомного. Правоохоронці оглянули столичні \”хороми\” малолітньої. Металевий іржавий контейнер в стані кричущою антисанітарії – це місце, де жила дівчинка, закохана в свого \”Вітю\”.

Хлопець купував для своєї 11-річної співмешканки не тільки ляльки, але і мобільні телефони, планшет. Наївна дівчинка вважала, що гроші на всі подарунки хлопець заробляє на пункті прийому вторсировини.

Дівчинку затримали у цього самого пункту. 11-річна дитина знаходився там разом з дорогим серцю бездомним, чекаючи завершення \”робочого дня\” свого коханого. Помітивши правоохоронців, дівчинка стала тікати, бо розуміла, що її знову повернуть в сім\’ю.

Дитину доставили до Солом\’янського РУВС. Як повідомляє газета “Сегодня”,після проведення відповідної профілактичної роботи оперативники направили її в Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей міста Києва.

Тим часом виявилося, що \”Вітя\” є фігурантом однієї із кримінальних проваджень з приводу крадіжки майна та перебуває на обліку в Черкаській області за скоєння майнових злочинів.

Зібрану інформацію зареєстрували в журналі єдиного обліку Солом\’янського РУ. Проводиться перевірка. У разі підтвердження відомостей про місце проживання батьків дівчинки, матеріали будуть направлені в УМВС у Хмельницькій області для притягнення їх до відповідальності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього