11 жовтня в Кам'янці-Подільському стартує фестиваль повітроплавання та IV "ОктоберФест"
Упродовж двох днів – 11 та 12 жовтня місто зануриться в атмосферу повітроплавання, адже очікується, що на фестиваль приїде близько п’ятнадцяти екіпажів з різних куточків України.11 жовтня в Кам'янці-Подільському стартує фестиваль повітроплавання та IV "ОктоберФест"
Упродовж двох днів – 11 та 12 жовтня місто зануриться в атмосферу повітроплавання, адже очікується, що на фестиваль приїде близько п’ятнадцяти екіпажів з різних куточків України.
Як і зазвичай, відбудуться ранкові та вечірні польоти повітряних куль. Також на кам’янчан та гостей міста очікує вечірнє світло-музичне шоу \”Свічення повітряних куль\”, шоу-програма \”Кам’янець у небі – 230 років\” та виступи гуртів \”Cool Band\”, \”Крапка\”, \”The Revolver\”, \”Ремікс\”, \”Бекінгем\” та інших.
В рамках фестивалю буде організовано конкурс дитячого малюнка на тему \”Кам’янець. 230 років у небі\”. Свої роботи учасники можуть подавати в художню школу, або у готель \”7 днів\”.
Зможуть позмагатися між собою і фотографи міста в фотосушці, яка відбудеться 11 жовтня на площі Польський ринок з 14.00. до 18.00 год. під гаслом \”Кам\’янець і небо: 230 років\”. Під час фотосушки кожен охочий має можливість принести фото (бажано розміром А4 формату) із зазначенням свого прізвища, імені та мобільного телефону.
Переможці акцій отримають сертифікати безкоштовного польоту на повітряній кулі в травні 2015 року.
Окрім того, в рамках святкування 230-річчя повітроплавання в Україні та IV \”ОктоберФесту\” буде проведена дводенна благодійна акція \”Єднання\” на підтримку родин з Хмельниччини, в яких рідні постраждали в АТО.
Повітроплавна фієста та акція \”Єднання\” пройдуть під гаслом дружби, взаєморозуміння та доброчинності. Благодійний концерт та акція зі збору коштів, до якої зможуть долучитись всі охочі, заплановані на 11 та 12 жовтня.
Всі вилучені кошти зпродажу сувенірної продукції, благодійні пожертви та 5% виручки з вуличної торгівлі ресторанів будуть використані для допомоги сім\’ям військовослужбовців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього