114 військовослужбовців з Хмельницького демобілізовані зі служби на сході
В урочистих заходах з нагоди демобілізації військових, що відбулися у Центрі культури й дозвілля Національної академії державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького взяли участь голова обласної ради Іван Гончар та заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко.114 військовослужбовців з Хмельницького демобілізовані зі служби на сході
В урочистих заходах з нагоди демобілізації військових, що відбулися у Центрі культури й дозвілля Національної академії державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького взяли участь голова обласної ради Іван Гончар та заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко.

Протягом півроку, починаючи від вересня 2014 року до 7 березня цього року, оперативно-бойова прикордонна комендатура виконувала завдання в Східному регіональному управлінні ділянки відділу прикордонної служби \”Красна Талівка\” Луганського прикордонного загону.

Бійці оперативно-бойової прикордонної комендатури Хмельницький-1 довели свою спроможність з гідністю виконувати поставлені перед ними завдання, виявили патріотизм, високий рівень відповідальності та з честю продовжили славні традиції прикордонної служби.

«Україна повинна гордитися справжніми патріотами, завдяки яким сьогодні відстоюється незалежність і цілісність держави. Переконаний, що ви й надалі захищатимете державні кордони, а наша держава стане розвинутою країною», – зазначив Іван Гончар, звертаючись до бійців. Він також наголосив, що українські військовослужбовці, жертвуючи найціннішим, показали усьому світу, що спроможні не лише захистити Україну, а й зберегти життя мирних громадян, постійно допомагати мешканцям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього