13 спортсменів з Хмельницької області візьмуть участь у I Європейський іграх в місті Баку
Стан розвитку дитячо-юнацького та резервного спорту розглянули учасники всеукраїнської селекторної наради, яку провів Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.13 спортсменів з Хмельницької області візьмуть участь у I Європейський іграх в місті Баку
Стан розвитку дитячо-юнацького та резервного спорту розглянули учасники всеукраїнської селекторної наради, яку провів Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Хмельницьку область представляли голова облдержадміністрації Михайло Загородний, керівники обласних структурних підрозділів та представники спортивних організацій.
Учасники наради зосередилися в основному на питаннях спорту вищих досягнень та підготовки до Олімпійських ігор-2016. Як зазначив Міністр, 2015 рік є ключовим у підготовці до Олімпіади.
12-28 червня цього року вперше в історії відбудуться I Європейські ігри в місті Баку (Азербайджан). У цих масштабних міжнародних змаганнях візьмуть участь близько 6 тисяч спортсменів з 50 країн Європи, які боротимуться за 253 комплекти нагород. Нашу країну представлятимуть 243 спортсмени в 19 із 20 видів спорту. До складу збірної команди України включено 13 представників Хмельницької області, повідомляють на сайті обласної державної адміністрації.
Як зазначив голова облдержадміністрації, в області функціонує 56 дитячо-юнацьких спортивних школи. Їх фінансування за рахунок місцевих бюджетів на сьогодні збільшили на 12.7%. Крім того, Михайло Васильович зазначив, що 85 провідних спортсменів області одержують щомісячну стипендію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього