14 людей цього року загинули на залізничних коліях ХмельниччиниПід вантажними та пасажирськими поїздами люди помирають і на станціях, і на перегонах. Більшість нещасних випадків сталося через необережність та нетверезість пішоходів. Цього року в області постраждало 19 людей, з яких 14 від отриманих травм померли.14 людей цього року загинули на залізничних коліях ХмельниччиниПід вантажними та пасажирськими поїздами люди помирають і на станціях, і на перегонах. Більшість нещасних випадків сталося через необережність та нетверезість пішоходів. Цього року в області постраждало 19 людей, з яких 14 від отриманих травм померли.
– Половина з постраждалих – ті, хто проживає неподалік залізниці або ті, хто переходить колії, добираючись додому, – каже речник прес-служби лінійного відділу міліції на станції Хмельницький Наталя Думка. – Люди невідповідально переходять залізничні колії.

Щоб скоротити шлях, пішоходи біжать прямісінько за 100 метрів від поїзду, ще й у невстановленому місці. Поїзд часто рухається із середньою швидкістю 80 кілометрів на годину, тому зіткнення із ним в основному закінчується смертельно.

– Це все через великий гальмівний шлях, який складає біля одного кілометра у пасажирського експреса, у вантажного потяга – біля двох кілометрів, – каже Наталя Думка. – Нерідко люди переходять по перехідних площадках та слухають музику в навушниках й не встигають швидко відреагувати, коли наближається поїзд.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього