1500 доларів США за місце у Кам’янець-Подільському національному університеті

На Хмельниччині декан факультету одержала неправомірну вигоду за вступ до вузу

1500 доларів США за місце у Кам’янець-Подільському національному університеті1500 доларів США за місце у Кам’янець-Подільському національному університеті

Прокуратура Хмельницької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо вимагання та одержання неправомірної вигоди деканом одного із факультетів Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка.
Як установлено досудовим слідством, працівник вузу вимагала від громадянина 1500 доларів США за те, що допоможе його родичці вступити на бюджетну форму навчання. Оскільки цю «послугу» їй реалізувати не вдалось, декан вимагала та одержала 600 доларів США за сприяння у вступі на платну форму навчання та подальшу успішну здачу іспитів.
Наразі, за погодженням із прокуратурою Хмельницької області, керівникові факультету слідчим управлінням УМВСУ в області вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч.3 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане із вимаганням) КК України.
До суду направлені клопотання про відсторонення її від посади та обрання запобіжного заходу у виді домашнього арешту.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залишити відповідь