18 хмельничан вчора не доїдали салати, а ходили по вулицям з портретом БандериУ Хмельницькому молодь відзначила 105-у річницю з дня народження Степана Бандери. Вісімнадцятеро хлопців і дівчат з банером «Бандера – наш герой» і портретом провідника ОУН пройшли центром міста.18 хмельничан вчора не доїдали салати, а ходили по вулицям з портретом БандериУ Хмельницькому молодь відзначила 105-у річницю з дня народження Степана Бандери. Вісімнадцятеро хлопців і дівчат з банером «Бандера – наш герой» і портретом провідника ОУН пройшли центром міста.
«ОУН-УПА – державне визнання!», «Слава Україні – Героям слава!», «Україна – понад усе!», «Бандера прийде – порядок наведе!», «Слава нації – смерть ворогам!», «Москалів на ножі!» – з такими гаслами молодь пройшла від майдану Незалежності до Ангела Скорботи і назад, до «Планети».
Акція на честь дня народження Бандери у Хмельницькому пройшла вперше

У центрі було людно. Перехожі на акцію реагували по-різному. Одні кричали «Слава Україні», інші крутили пальцем біля скроні.

Біля Ангела влаштували імпровізований мітинг. Говорили і про Бандеру, і про Євромайдан.
За порядком на акції слідкували правоохоронці. Під час мітингу міліціонери стояли біля офісу КПУ, на який нещодавно напали невідомі, а потім провели учасників до \”Планети\”, де акція завершилася.

Мітинги на честь Бандери відбулися також у Львові, Івано-Франківську, Києві та Дніпропетровську.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього