18 криниць місцевого користування отримали нове життя в Хмельницькій та Вінницькій областях. З 28 квітня благодійним фондом «Зміцнення громад» оголошений конкурс на відновлення сільських водних артерій
18 криниць місцевого користування отримали нове життя в Хмельницькій та Вінницькій областях18 криниць місцевого користування отримали нове життя в Хмельницькій та Вінницькій областях
Старе джерело б’є по-новому. 18 криниць місцевого користування отримали нове життя в Хмельницькій та Вінницькій областях. З 28 квітня благодійним фондом «Зміцнення громад» оголошений конкурс на відновлення сільських водних артерій.
Оголошення конкурсу «Відновлена криниця – міцна громада» об’єднало людей в той час, коли єдність всім нам так потрібна. Роль громади в цьому проекті дуже вагома. Свято Апостола і євангеліста Іоанна Богослова в селі Щиборівка, що на Красилівщині, супроводжувалось Хресною Ходою до відновленого цілющого джерела.
І криничка, і купальня отримали нове дихання завдяки мешканцям, які декілька місяців назад написали проект, а згодом виграли гранд на повну реконструкцію. Саме співпраця сільських громад з благодійним фондом «Зміцнення громад», корпорацією «Сварог Вест Груп» та фонду «Монсанто» дала такий очікуваний результат для жителів села.

Важливість цієї кринички для селян полягає в її цілющих властивостях та багатовіковій історії. Більше 2-х століть тому на території села був літній маєток пана Маньковського. Воду з джерела могла пити тільки панська родина, каже депутат сільської ради Ольга Руманюк.
Відкриттям оновленої кринички супроводжувалось святковим молебнем та її освяченням. Відтепер вода буде не тільки з цілющим хімічним складом, але і набуде святого присмаку.
Благодійний фонд «Зміцнення громад» оголошує 2 етап конкурсу «Відновлена криниця – міцна громада». Тож ще декілька криниць заб’ють з новою силою з допомогою благодійників.

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і