Місто не лише прибирали, а ще й озеленювали
18 жовтня в Кам’янці-Подільському відбулося велике прибирання міста18 жовтня в Кам’янці-Подільському відбулося велике прибирання міста
18 жовтня в Кам’янці-Подільському відбулося велике прибирання міста.
Попри не зовсім сприятливі погодні умови, майже чотириста осіб все ж таки взялися за те, щоб зробити рідну домівку чистішою. Основними учасниками акції стали студенти навчальних закладів, які організовано збирали сміття в різних частинах міста.
Як повідомили організатори заходу, представники громадської організації \”Чисті схили”, під час великого прибирання вдалося очистити від бруду парк біля міського Будинку культури, дендропарк, Смотрицький каньйон, територію біля Собору Олександра Невського, сквер Васильєва.
Долучилися до екологічного руху і скелелази, які працювали на території біля храму на Руських фільварках. Також учасники акції озеленили місто: висадили на території Лебединого озера 120 саджанців ялівцю. Після плідної роботи, всі учасники великого прибирання могли скуштувати смачної каші.
На цьому прибирання міста не завершується, адже учасники акції на зразок всесвітньовідомого флешмобу Ice Bucket Challenge, передали естафету своїм друзям та знайомим.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього