Від Хмельницької міської ради вимагають до 2 листопада направити ТОВ «Либідь» заяву з вимогою повернення комунального майна, а саме підземного переходу на перехресті вулиць Кам’янецької – Подільської,  у власність громади з актом прийому-передачі та повним описом майна. Також від мерії вимагають розпочати процедуру примусового виселення ТОВ «Либідь» з комунального майна, звернувшись з відповідним позовом про примусове виселення до суду. Про це йдеться у листі-зверненні громадської організації «Нагляд», направленому до хмельницької мерії.

naglyad

Активісти громадської організації «Нагляд»:

У нас викликає великий сумнів щирість намірів Хмельницького міськвиконкому повернути підземку у власність громади шляхом непродовження договору оренди ТОВ «Либідь». Дія цього договору закінчилася ще 2 жовтня 2016 року, але досі майно не було повернуте громаді. Якщо його не повернути у місячний термін, тобто до 2 листопада, то ТОВ «Либідь» матиме беззаперечне право вимагати від міської ради продовжити оренду та визнати судом бездіяльність міської влади щодо розгляду своєї заяви щодо продовження оренди

За словами активістів, вони досліджували тему оренди хмельницької підземки ТОВ «Либідь». І з отриманої ними інформації щодо стану розрахунків по орендних платежах, ця фірма сплатила до бюджету, наприклад у червні цього року,  лише 28 620 гривень, це по 41 грн/кв.м. Натомість суборенда в підземці складає до 40 доларів за квадратний метр, що майже у 25 разів більше.

Гарний бізнес на комунальному майні. Через таку оренду бюджет нашого міста недоотримує щомісяця кілька сотень тисяч гривень, – обурюються активісти.

Вони кажуть – у разі бездіяльності міської влади, звертатимуться до правоохоронних органів.

Також ГО «Нагляд» пропонує після розгляду процедурних питань з ТОВ «Либідь» укласти угоди оренди особисто з кожним підприємцем, які зараз винаймають по кілька квадратних метрів у суборенду, шляхом відкритого конкурсу. Така дія, на переконання активістів, принесе значні надходження до бюджету міста.

Нагадаємо, що Хмельницька міська рада ще 28 вересня оприлюднила на своєму офіційному сайті проект рішення виконкому про припинення договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вулиці Кам’янецькій, 21/1-А загальною площею 695 кв.м, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю “Либідь”. Після цього ТОВ «Либідь» пішло до Господарського суду Хмельницької області з проханням визнати неправомірною бездіяльність управління комунального майна та виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо розгляду їхньої заяви від 01.08.2016 р. про продовження договору оренди на 4 роки 11 місяців. На судовому засіданні, яке відбулося 17 жовтня, було заслухано усі сторони процесу, але розгляд справи перенесли на 8 листопада через недостатність доказів, наданих суду. 27 жовтня виконавчий комітет Хмельницької міської ради на своєму засіданні розглянув заяву ТОВ  “Либідь” про продовження оренди частини підземного переходу на вулиці Кам’янецькій і відмовив на підставі заяви управління комунального майна з причини закінчення термінів оренди. Рішення одностайно ухвалили 12 членів виконкому. Утім з того часу ніяких більше дій ані управлінням комунального майна, ані Хмельницьким міськвиконкомом не було зроблено. ТОВ «Либідь», не дивлячись на рішення міськвиконкому, продовжує користуватися майном громади.

Читайте також Захищати підземний перехід Кольгоферів у суді буде дружина судді цього ж суду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього