Першого березня о 12.00 на майдані Незалежності під стінами Хмельницької обласної державної адміністрації відбудеться акція протесту проти високих тарифів та податків. На неї запрошували підприємців з речового ринку голова ради профспілки захисту підприємництва міста Хмельницького Надія Кнець. Запрошували вийти на Майдан і прихильників “Руху нових сил” Міхаїла Саакашвілі.

«Не мовчати, а вимагати гідного життя на своїй землі», – йдеться в листівці, яку роздавали ринками міста, пише сайт “Є”.

«Ви подивіться, як люди живуть. Нас хочуть зробити жебраками. То через ціни на ліки, то через комунальні, то бізнес розорити”, – каже один із організаторів акції протесту Надія Кнець.

Як йдеться у листівці, життя «по-новому» від влади – це і величезні штрафи за неоформлених працівників, і подорожчання тарифів, і зменшення субсидій тощо.

Щодо вимог, які висуватимуть протестуючі, то Надія Кнець їх не озвучила пояснила так: «Ми зачитає, лише сказала, що на мітингу вони зачитають резолюцію, у якій все буде сказано.

Залиште коментар

Також по темі

До Хмельницького їде Саакашвілі. Хмельницькі “радикали” грозяться його депортувати

4 жовтня Михайло Саакашвілі, лідер партії “Рух нових