Віце-консул Сполучених Штатів Америки Джон Сарраф відвідає Кам’янець-Подільський 19 вересня і проведе прес-конференцію із засобами масової інформації м. Кам’янця-Подільського, у ході якої обговорюватиме питання отримання диверсифікаційних віз США (Грін Карта)

19 вересня у Кам’янці перебуватиме віце-консул посольства США Джон Сарраф19 вересня у Кам’янці перебуватиме віце-консул посольства США Джон Сарраф

Віце-консул Сполучених Штатів Америки Джон Сарраф відвідає Кам’янець-Подільський 19 вересня і проведе прес-конференцію із засобами масової інформації м. Кам’янця-Подільського, у ході якої обговорюватиме питання отримання диверсифікаційних віз США (Грін Карта).
Прес-конференція відбудеться 19 вересня об 11:00 у прес-центрі міської ради, за адресою: м. Кам’янець-Подільський, Майдан Відродження 1.
У ході прес-конференції пан Сарраф пояснить процес звернення по диверсифікаційні візи США, а також розповість про основні схеми шахрайства, які пов’язані з процесом отримання Грін Карти. Він зупиниться на основних аспектах процесу та пояснить, як необхідно діяти, щоб процес звернення по такі візи проходив неупереджено та прозоро.
Пан Сарраф також матиме змогу відповісти на інші питання, пов’язані з існуючими процедурами отримання диверсифікаційних віз США.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього