Люди передали військовим провізію, медикаменти та білизну. На черзі ще один вантаж необхідного

20-тонну допомогу отримали спецпризначенці від жителів Чемеровецького району20-тонну допомогу отримали спецпризначенці від жителів Чемеровецького району
Люди передали військовим провізію, медикаменти та білизну. На черзі ще один вантаж необхідного.

Мешканці Чемеровецького району за тиждень зібрали понад 20 тонн допомоги хмельницьким спецпризначенцям військової частини 4252, які перебувають у зоні антитерористичної операції.

“Аби люди дізналися про те, що армії збирається допомога, ми розклеїли оголошення у всіх селах. Також на нараді у райдержадміністрації попросили голів сільських рад поширити інформацією серед жителів сіл. Люди відгукнулися, несли усе, що мали: овочі, консервації, мед, сало, олію, крупи, макарони, медикаменти, білизну, цигарки та інше”, – розповідає активіст Юрій Войтов.

Вантаж допомоги перевищив 20 тонн. Везли його вантажівкою із причепом, які надало та заправило товариство з обмеженою відповідальністю “Промінь-Галичина” із села Андріївка.

“Ми не змогли вирішити усіх проблем військових. У наших спецпризначівців синтетична форма і не дихає. Хлопцям потрібна “натовська” форма. Є напрацювання за кордоном. Спробуємо за тиждень придбати хоча би 150 комплектів. Справа – дорога, тому просимо людей долучитися до неї. Потрібно, щоб уся Хмельниччина разом допомагала нашим військовим, адже, як розповіли військові, це перший такий великий вантаж приїхав до них. Їм допомагають і інші, але невеликими обсягами”, – додає Юрій Войтов.

Активісти закликають допомогти їм у закупці “натовської” форми. Звернутися до них можна за телефоном (067) 435-78-37 – Юрій Войтов.

Тим часом командування військової частини 4252 звернулося з подякою до мешканців Чемеровецького району: “Командування та особовий склад військової частини \”Польова пошта В4252\” висловлює слова щирої вдячності за надану матеріальну допомогу. Своїм щиросердечним вчинком ви зміцнюєте обороноздатність держави, надаєте можливість нашим військовослужбовцям відчувати міцне плече підтримки Українського народу, що вкрай необхідне для потужної протидії ворогові, щоб залишитися живими та повернути додому живих бойових побратимів”, – йдеться у подяці спецпризначенців.

20-тонну допомогу отримали спецпризначенці від жителів Чемеровецького району
20-тонну допомогу отримали спецпризначенці від жителів Чемеровецького району
20-тонну допомогу отримали спецпризначенці від жителів Чемеровецького району

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього