2014 рік для України став переломним, визначним й важким
Майдан змінив владу й країну. Після самого майдану люди визначились, як хочуть жити та чи будуть так жити…2014 рік для України став переломним, визначним й важким
Майдан змінив владу й країну. Після самого майдану люди визначились, як хочуть жити та чи будуть так жити…
Втрата Криму, вибори-перевибори,війна, яка й досі йде, економічні проблеми,які супроводжувались тотальною корупцією, стрибками валюти,важкий й незрозумілий бюджет. Все це стане відголоском вже в 2015 році.
Для Хмельниччини 2014 рік, був не менш переломним, визначним й важким. Це й наш хмельницький майдан, його життя, переломні моменти, зміна обласної влади, призначення нової, нові люди в політиці, президентські вибори, скандальні призначення, боротьба, протистояння на владному олімпі області, відставки, обезголовлення області, вибори до парламенту, з тими ж скандалами й цікавими результатами, складна економічна ситуація, війна яка забрала багато хмельничан. Все це також стане відголоском в житті краю та міста й у наступному році.
Яким буде 2015 рік саме для Хмельниччини й нашого обласного центру.
В 2015 році чи точніше на його початку, для нашого краю визначним стане довгоочікуване призначення нового обласного очільника, який має сформувати нову команду. Багато ходить чуток хто очолить область, але не тільки це цікавить громаду. Гострими будуть соціальні, економічні, та й політичні питання. Довкола самого призначення, то там давно йде дуже серйозна гра та кулуарні переговори, головними у цих переговорах є сили президента та сили прем’єра, дві провладні партії.
Багато вже було в АП конкурсантів але мало хто пройшов кастинг, але він досі триває, невдовзі все вирішиться. Хоча наша область не є стратегічною(в економічному сенсі) для команди президента, це є суто політика балансу між головними партіями, які підконтрольні президента та прем’єру.
Щодо міста то питання економічні та соціальні будуть стояти дуже гостро, через «бюджет» який підтримали навіть наші обранці з хмельниччини, це колишній мер Мельник, кам’янецький депутат Мельниченко, Шинькович, Мацола, Гвоздьов, Ксенжук. Як житиме місто та хмельничани, треба буде запитати в них.
Не менш буде цікавим рік й в політичному плані.
На виборах в парламент місто обрало двох нардепів, це Сергій Лабазюк, який вже вдруге став народним депутатом, та вже екс-мер міста Сергій Мельник, для нього це перша каденція.
Тепер місто на тимчасове керування, колишній мер передав секретарю міської ради Костянтину Чернилевському, який ще став в.о. міського голови, й віднині є головним претендентом на цю посаду.
Але інтрига не в ньому, йому буде важко перемогти, а в тому, що на цю посаду претендуватимуть до 30-ти осіб. Бажаючих є безліч, й тут можна буде визначити ТОП рейтинг потенційних кандидатів в мери міста, ТОП -10, ТОП-15, решта пробні «вистрілювання». Серед них будуть й серйозні гравці, які вже починають свою гру, й нові люди, а також ті, хто засвітилися в парламентській кампанії 2014 року. Але бажання бути мером то одне, а от для того щоб мати вплив,треба мати свою фракцію, без неї мер не мер, а так «весільний мер». Не кожен з бажаючих таким зможе похвалитися але в них буде шанс. Оголошені в цьому новому році зміни, це Конституційна реформа, децентралізація влади й місцеві вибори восени (бо весною їх може й не бути, часу мало), виявить безліч бажаючих стати мерами міст з власними фракціями в радах, якщо на це вистачить розуму й грошей. Тож боротьба буде запеклою, важкою,серйозною, навіть вже з першими
бажаючими обійняти цю посаду, вони почали себе виявляти, у діях, поздоровленнях, поверненням у велику хмельницьку політику.
Отож рік буде важким, визначним, гарячим…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього