22 січня в Новоушицькому районному будинку культури і мистецтв відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи УкраїниУчасть у святкуванні взяли делегації від трудових колективів підприємств, установ та організацій району, жителі селища та студентська молодь.Участь у святкуванні взяли делегації від трудових колективів підприємств, установ та організацій району, жителі селища та студентська молодь.
Відкриваючи захід голова райдержадміністрації О.Московчук наголосив на важливості проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

«Століттями розірваний народ визволився з неволі і возз’єднався на своїй землі в єдиній державі: Лівобережна Україна вийшла з Російської, а Правобережна – з Австро-Угорської імперій. Таке об’єднання у той час стало могутнім проявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням становлення самостійної нації», – зазначив О.Московчук.

Вітаючи присутніх на урочистому зібранні керівник району закликав усіх до збереження в країні громадського спокою і стабільності.
«Сьогодні, як ніколи, День Соборності та Свободи України має стати днем, коли і влада, і всі політичні сили повинні осмислити свій внесок у єднання держави та продемонструвати здатність об’єднатися навколо ідеї зміцнення державності. Вірю, що така непохитна позиція Президента України Віктора Януковича щодо консолідації українського суспільства та поступовий рух до побудови заможної України виведе нас на рівень високо розвинутих, перспективних і впливових європейських країн», – сказав у промові голова райдержадміністрації.

Він побажав учасникам урочистих зборів і всім жителям району міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, миру, злагоди, спокою і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.

Святковий захід продовжився концертною програмою за участі солістів районного будинку культури і мистецтв та місцевих учасників художньої самодіяльності.

За матеріалами Новоушицької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього