23 жовтня військові запрошують кам’янчан на навчання
Найдієвіша зброя проти боєприпасів та саморобних вибухових пристроїв, які можуть принести шкоду життю та здоров’ю людей – поінформованість населення23 жовтня військові запрошують кам’янчан на навчання
Найдієвіша зброя проти боєприпасів та саморобних вибухових пристроїв, які можуть принести шкоду життю та здоров’ю людей – поінформованість населення, – так вважають військовослужбовці Кам’янець-Подільського Центру розмінування, повідомляють на сайті міської ради.
Cаме тому вони ініціювали проведення 23 жовтня з 11.00 до 15.00 у Парку Героїв Євромайдану (по вул. Шевченка) загальномасштабні навчання для кам’янчан, під час яких фахівці не лише розповідатимуть як поводитися з підозрілими предметами, а й демонструватимуть макети боєприпасів та сучасних саморобних пристроїв. Головне завдання військових – поінформувати жителів про те, які види вибухонебезпечних речовин є, і як не допустити трагедії у разі небезпечної знахідки.
Будуть залучені до навчань сучасні засоби пошуку, роботи, кінологічні розрахунки.
Детальніше про ініціативу розповів начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков: \”Внаслідок бойових дій на сході держави, сьогодні є ризик незаконного обігу вибухових речовин та боєприпасів і їх виявлення пересічним населенням. На жаль, більшість з них невідомі цивільному населенню, а тому потрібно проводити масштабне інформування, щоб в разі вияву незрозумілих предметів, людина не брала їх до рук. Особливо це стосується дітей, які є найбільшою групою ризику. За статистикою, під час ведення бойових дій на сході, 20 % поранених – жертви необережного поводження з мінно-вибуховими речовинами. Тому наше завдання – мінімізувати ризики завдяки поінформованості”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього