24 аварійні бригади відновлюють газопостачання у Славуті
Газопостачання в місті було зупинено 7 вересня.24 аварійні бригади відновлюють газопостачання у Славуті
Після поломки обладнання, що належить «Укртрансгазу», фахівці «Хмельницькгазу» вже поновили газопостачання промисловим споживачам. Для прискорення подачі газу іншим споживачам необхідно спростити для газовиків доступ до газового обладнання в помешканнях.

Газопостачання в місті було зупинено 7 вересня близько 19.30 внаслідок зупинки автоматизованої газорозподільної станції (АГРС), що належить державній компанії ПАТ «Укртрансгаз». Після поновлення подачі газу з АГРС, аварійні бригади ПАТ «Хмельницькгаз» взялися відновлювати газопостачання в місті. Вже до опівночі 7 вересня газ надійшов промисловим споживачам Славути, повідомляє прес-служба ПАТ «Хмельницькгаз».

Зараз у місті працюють 24 аварійних бригади ПАТ «Хмельницькгаз», залучені з інших районних структурних підрозділів. Вони проводять комплекс робіт для відновлення постачання газу населенню та бюджетним установам. Роботи тривають з ранку 8 вересня.

«Для відновлення подачі газу славутчанам наша компанія оперативно задіяла необхідну кількість бригад, але, в першу чергу, ми провели усі необхідні заходи для локалізації цієї ситуації», – інформує технічний директор «Хмельницькгазу» Олександр Лоб.

Причина зупинки АГРС встановлюється.

Прохання до споживачів газу Славути – для прискорення відновлення газопостачання необхідно спростити газовикам доступ до газового обладнання в помешканнях та з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього