25 січня у Хмельницькому поховають загиблого у «Ілловайському котлі» правоохорнця25 січня у Хмельницькому поховають загиблого у «Ілловайському котлі» правоохорнця
Керівництво Управління МВС України в області та весь особовий склад органів внутрішніх справ, а також уся громада міста Хмельницького з великим сумом сприйняли звістку про смерть майора міліції Співачука Олександра Володимировича, який служив у батальйоні \”Миротворець\” та героїчно загинув у серпні цього року під час виконання службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій області, під Іловайськом, захищаючи Україну, та висловлюють щирі співчуття дружині, доньці, батькам, бойовим побратимам, усім рідним і близьким покійного.
Олександр Співачук – достойний син України і свого батька, народного депутата України четвертого скликання Володимира Співачука, був палким патріотом і безстрашним чоловіком, який у цей важкий для всіх нас час віддав своє молоде життя за єдину та незалежну Українську державу. Вічна і світла пам\’ять про Олександра назавжди залишиться в наших серцях.
Виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні надав згоду Співачуку Володимиру Леонідовичу на перепоховання сина Олександра з Краснопільського кладовища міста Дніпропетровська, де він був похований як невідомий захисник України, у сектор почесних поховань кладовища в мікрорайоні Ракове міста Хмельницького.
Також за рішенням виконкому з цільового фонду Хмельницької міської ради виділено кошти на витрати, пов’язані з перевезенням та перепохованням майора Олександра Співачука.

Прощання з майором міліції Олександром Співачуком, який з початку проведення антитерористичної операції служив у батальйоні «Миротворець», а до того працював слідчим в управлінні МВС України в Хмельницькій області, відбудеться в неділю, 25 січня.
Ритуальні заходи проходитимуть з 08.00 до 12.00 години у холі приміщення обласного управління міліції за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7.
Поховання відбудеться на цвинтарі в мікрорайоні Раково.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього