25 жовтня ми віддаватимемо свій голос не тільки за певного кандидата, а й вибиратимемо майбутнє наших дітей
\”У неділю, 25 жовтня, відповідальний день, що вплине на наше з вами життя. Прошу вас згуртуватись та прийти на вибори й віддати свій голос по совісті.\” – Сергій Лабазюк25 жовтня ми віддаватимемо свій голос не тільки за певного кандидата, а й вибиратимемо майбутнє наших дітей
Шановні земляки!

У неділю, 25 жовтня, відповідальний день, що вплине на наше з вами життя. Прошу вас згуртуватись та прийти на вибори й віддати свій голос по совісті. Ми переживаємо доленосний момент. Після багатотисячних протестів на Майдані Незалежності та містах усієї України проти вседозволеності влади, утисків громадянських прав, ми з гідністю вибороли право визначати подальшу долю нашої держави. Тому на виборах до місцевих рад маємо відповідально продовжити цей шлях.
Необхідно зробити свій вибір свідомо, проголосувати за власні переконання і довіритись тим кандидатам, які по-справжньому працюють на благо кожного громадянина. 25 жовтня ми віддаватимемо свій голос не тільки за певного кандидата, а й вибиратимемо майбутнє наших дітей. Цей вибір засвідчить, чи підтримуємо ми ті цінності, за які наші співвітчизники віддали своє життя: за свободу, справедливість, гідність кожного громадянина країни.
Давайте будемо поруч один одного. Давайте разом творити наше сьогодення та майбутнє. Давайте будемо справжньою громадою і захистимо наш з вами дім.
Зі свого боку запевняю вас, що віддаючи свій голос за команду «Поруч», ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір. «Поруч» це дієва місцева сила, яка опікується проблемами мешканців Хмельниччини і успішно їх вирішує.
Системна робота партії «Поруч» налаштована працювати на благо кожного подолянина. Ми готові взяти важелі управління у свої руки й відповідати за всі свої дії. Ми знаємо, як забезпечити економічну стабільність кожної родини і гарантувати достойне життя подолянам. Нам близьке переконання великого Б.Франкліна про те, що «краще красиво робити, ніж гарно говорити».
Прошу кожного із Вас виконати свій громадянський обов’язок – прийти 25 жовтня 2015 року на свою виборчу дільницю та проголосувати за тих кандидатів, яким довіряєте. Майбутнє України залежить від громадянської позиції кожного. Наша сила – у єдності, що здолає усі перешкоди й забезпечить гідне майбутнє для кожного із нас! Отже, вибір – за вами!

З повагою
лідер політичної партії «Поруч»
Сергій Лабазюк

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього