26-27 липня на аеродромі "Калинівка" в Вінниці пройде Гран-Прі міста з дрифту і другий етап України з драгрейсингу.
Битися за звання найшвидших і умілих з\’їдуться власники дріфткаров з усієї України. Унікальних експонатів, обіцяють організатори, буде достатньо. Зокрема, вже справжньою зіркою став ЗАЗ потужністю більше 800 кінських сил з мотором від Ford Mustang.26-27 липня на аеродромі "Калинівка" в Вінниці пройде Гран-Прі міста з дрифту і другий етап України з драгрейсингу.
Битися за звання найшвидших і умілих з\’їдуться власники дріфткаров з усієї України. Унікальних експонатів, обіцяють організатори, буде достатньо. Зокрема, вже справжньою зіркою став ЗАЗ потужністю більше 800 кінських сил з мотором від Ford Mustang.
Дводенне автосвято в суботу, 26 липня, стартує з Гран-Прі Вінниці з дрифту.
– Ви станете свідками кращих маневрів екстремального водіння. Машини, потужністю 400 і більше кінських сил, що проходять в заметі на швидкості приблизно 150-200 км / год певну трасу, не залишать байдужими жодного вболівальника, – обіцяє організатор, президент Вінницької обласної федерації драгрейсингу і дріфту Андрій Гальчинський.
На протязі всього дня обіцяють швидкість в режимі нон-стоп. Почнеться все з ранкових кваліфікаційних заїздів. О 13.00 настане черга парних заїздів, в перервах між якими глядачів чекає розважальна шоу-програма. Крім традиційних конкурсів та показових виступів вперше на вінницьких змаганнях пройде видовищне авіа-шоу літаків і гелікоптерів з дрифт-машиною, а також гра в американський футбол між командою Вінницької федерації драгрейсингу і дріфту і командою гравців «Вінницькі вовки».
У неділю, 27 липня, пройде другий етап Чемпіонату України з драгрейсингу.
Вже підтвердили свою участь знамениті пілоти з Києва, Одеси, Кривого Рогу, Донецька та інших міст.

Вартість квитків 80-250 грн.
Детальна інформація про змагання і продаж квитків за телефоном: (050) 461-25-49.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього