26.	Голови облдержадміністрації Василь Ядуха вручив Ленковецькій ЗОШ ключі від нового шкільного автобусуУ серпні минулого року під час перебування голови облдержадміністрації Василя Ядухи з робочим візитом у Ленковецькій ЗОШ Шепетівського району, керівництво закладу та батьки школярів просили посприяти у закупівлі комфортабельного шкільного автобуса. Дітей з навколишніх сіл тоді підвозила Газель на 12 посадкових місць, що не відповідало потребі. Машина здійснювала два рейси, відтак просинатися дітям потрібно було набагато раніше. Вже сьогодні очільник краю виконав свою обіцянку – передав ключі від нової машини марки «Богдан».У серпні минулого року під час перебування голови облдержадміністрації Василя Ядухи з робочим візитом у Ленковецькій ЗОШ Шепетівського району, керівництво закладу та батьки школярів просили посприяти у закупівлі комфортабельного шкільного автобуса. Дітей з навколишніх сіл тоді підвозила Газель на 12 посадкових місць, що не відповідало потребі. Машина здійснювала два рейси, відтак просинатися дітям потрібно було набагато раніше. Вже сьогодні очільник краю виконав свою обіцянку – передав ключі від нової машини марки «Богдан».

«Найбільша радість для нас, дорослих, – бачити усміхнені обличчя наших дітей. Сьогодні я у школі вдруге. Я приїхав тому, що за основне гасло у роботі влади усіх рівнів у цьому році має бути наступне – сказано-зроблено. Воно має бути обов’язково дієвим. Тим більше, що галузь освіти у нас визнана пріоритетною в роботі, і кожен з нас усвідомлює, що діти – майбутнє України. Тому і Президент України Віктор Янукович вимагає від влади усіх рівнів, і ми втілюємо в життя його завдання та доручення щодо створення належних умов для навчання і виховання підростаючого покоління. Велику роль відіграє реалізація Програми «Шкільний автобус», – наголосив Василь Ядуха, спілкуючись з педагогічним колективом, учнями та батьками. Він особливо підкреслив, що рівень знань дітей краю постійно покращується. Визначна роль у цьому педагогічних працівників, сприяє цьому і реалізація багатьох програм в галузі освіти, як от «Шкільна парта», «Шкільне обладнання».

«Ми обов’язково будемо продовжувати розпочате. Цей рік ми розпочинаємо з новими планами. При формуванні бюджету на сьогоднішній рік ми беремо за основу проблемні питання територій, які існують в тій чи іншій галузі, і по можливості будемо враховувати їх у роботі. Ми маємо для цього певні кошти, адже наша область з 27 регіонів за 2013 рік є другою по наповненню бюджету і виконанню власних доходів. Ми активно працюємо і в цьому році по наповненню скарбниці області і крок за кроком рухатимемося вперед», – зауважив голова адміністрації.

Говорячи про підвіз дітей шкільними автобусами, а до Ленковецької школи з навколишніх п’яти сіл приїжджають 20 дітей, Василь Ядуха особливо наголосив на безпеці пересування: «Цей автобус тут був дуже потрібним. Відправляючи дітей до школи батьки хочуть бути впевнені, що вони добираються сучасним комфортабельним транспортом. Безпека – це питання № 1. Тому те, що було обіцяно – зроблено. І зараз ми вже працюємо над оновленням парку шкільних автобусів». До слова, на сьогодні загальний парк шкільних автобусів налічує 368 одиниць. Вони підвозять 12007 учнів, що становить 94,5% від загальної кількості учнів. 697 учнів, або 5,5% підвозяться рейсовими автобусами та перевізниками, з якими укладено відповідні угоди. Таким чином безкоштовне підвезення дітей у сільській місцевості забезпечене на 100%. За період з 2010 по 2013 рік в області закуплено 109 нових автобусів за рахунок коштів державного та обласного бюджетів.

Із появою у школі нового автобуса діти зможуть не підлаштовуватися під розклад руху рейсових автобусів і матимуть можливість активніше брати участь в олімпіадах, конкурсах, гуртках, що діють при навчальному закладі. Батьки ж будуть впевнені у безпеці своїх дітей.

О. Долінська

За матеріалами: Хмельницької облаcної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього