27 жовтня, о 9.30, у Хмельницькому університеті управління та права відбудеться круглий стіл на тему «Місцеве самоврядування як основа сталого розвитку».

Під час круглого столу обговорюватимуть план сталого розвитку об’єднаних територіальних громад та розвиток інституту старост на Хмельниччині.

Найуспішніші старости України поділяться досвідом із колегами, а дискусію щодо сталого розвитку місцевих громад підтримуватиме експертна спільнота – представник Міністерства регіонального розвитку, директор з питань науки та розвитку “Інституту громадянського суспільства” Анатолій Ткачук та експерт проекту “Підтримка децентралізації в Україні” Яна Брусєнцева.

Проведення цього заходу було зініційовано Хмельницькою обласною адміністрацією, облрадою та Хмельницькою Агенцією регіонального розвитку. Він пройде за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Адреса проведення круглого столу: Хмельницький університет управління та права (вул. Героїв Майдану, 8), лекційна зала №1.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього