28 вересня місту Полонному виповнилось 1018 років
В цей день жителі Полонного святкували День свого міста.28 вересня місту Полонному виповнилось 1018 років
В цей день жителі Полонного святкували День свого міста.
Розпочалося відзначення з святкової ходи від пям’ятника Т.Г. Шевченку на площі 1000- ліття Полонного, в якій взяли участь керівники області, району та міста, гості, колективи художньої самодіяльності, учнівська молодь, колективи підприємств, організацій та установ району, представники громадських організацій, територіальних громад району, вони святковою колоною рушили до центральної площі м.Полонного де і відбувалося основне святкове дійство.
На свято прибули почесні гості: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус, депутат Верховної Ради України Олександр Корнійчук, Славутський міський голова Василь Сидор.
Після ходи керівники області, району та міста поклали квіти до пам’ятника Небесній Сотні.
Жителі та гості міста оглянули виставково – торгівельне містечко де демонстрували свої надбання усі територіальні громади району. Полончани та гості мали можливість почастуватись продукцією тієї чи іншої сільської ради та зробити благодійний внесок на підтримку військовослужбовців які перебувають у зоні АТО та їх сімей. Усі охочі мали також можливість скоштувати козацької каші та рибної юшки.
Усі кошти вилучені від ярмарки цього дня та благодійні внески жителів міста будуть перераховані на підтримку військовослужбовців які перебувають у зоні АТО та їх сімей.
28 вересня місту Полонному виповнилось 1018 років28 вересня місту Полонному виповнилось 1018 років

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього