29-річний житель Волочиського району ледь не задушив жінку, вимагаючи гроші
Щоб знайти гроші на випивку, молодик, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, вирушив до самотньої бабці, в якої сподівався поживитись чимось цінним.29-річний житель Волочиського району ледь не задушив жінку, вимагаючи гроші
Щоб знайти гроші на випивку, молодик, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, вирушив до самотньої бабці, в якої сподівався поживитись чимось цінним.
Розбивши скло, проник через вікно в будинок. Хазяйки вдома не було. Злодій почав нишпорити кімнатами у пошуках чогось цінного. Пригледів стару ікону, яку вирішив забрати з собою. Але тут у будинок несподівано зайшла господиня, і злодій прямо з тією іконою шмигнув під ліжко. Старенька впізнала свого односельця і почала вимагати, щоб він вилазив та забирався геть. Але той, очевидно, вирішив довести свій злочинний намір до кінця. Молодик схопив бабцю за шию і почав душити, вимагаючи гроші. Потерпіла, рятуючи власне життя, змушена була віддати нападнику майже всі заощадження — більше 1300 гривень.
На прощання розбійник ще й пригрозив своїй жертві розправою, якщо та надумає зателефонувати до міліції. Попри страх бабуся таки повідомила про те, що сталося в сільську раду, звідки уже зателефонували до Волочиського райвідділу міліції. І вже за кілька годин члени слідчо-оперативної групи, яка виїхала на місце події, затримали лиходія, який пиячив на бабусині гроші, від яких, на жаль, мало що залишилось.
Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього